Karty płatnicze

Bank Spółdzielczy w Lubeni posiada w swojej ofercie międzynarodowe karty płatnicze przeznaczone dla posiadaczy zarówno kont osobistych jak i firmowych.

Oferujemy naszym klientom następujące rodzaje kart:

Visa Classic Debetowa - jest międzynarodową kartą płatniczą. Kartę może otrzymać każdy posiadacz rachunku ROR w naszym banku. Nie umożliwia ona realizacji płatności bezstykowych.

MasterCard PayPass - połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych.
Karta MasterCard PayPass umożliwia Państwu płatność zbliżeniową do kwoty 100 zł bez akceptacji kodem PIN. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, losowo wybrane przez system transakcje do tej kwoty i wszystkie powyżej 100 zł dokonywane zbliżeniowo wymagają podania kodu PIN.

Visa PayWave - karta organizacji Visa z możliwością realizowania płatności zbliżeniowych oraz stykowych. Karta ta umożliwia płatności zbliżeniowe jednorazowo do kwoty 100 zł bez potwierdzania kodem PIN. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, niektóre losowo wybrane przez system transakcje dokonywane zbliżeniowo do tej kwoty i wszystkie powyżej 100 zł wymagają podania kodu PIN.

Naklejka Zbliżeniowa Visa PayWave - jest to karta debetowa dla klientów indywidualnych przypisana do rachunku ROR. Karta umożliwia realizowanie zbliżeniowo transakcji bezgotówkowych w punktach usługowo-handlowych oraz transakcji internetowych. Z jej użyciem nie ma możliwości realizacji wypłaty gotówkowej. Karta wydawana jest w postaci naklejki (mini karty), którą można przykleić np. na telefon komórkowy aby zawsze była pod ręką.

Visa Business Debetowa - karta debetowa skierowana dla klientów biznesowych. Karta nie posiada funkcji zbliżeniowej.

MasterCard Business PayPass - karta debetowa skierowana dla klientów biznesowych z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Karta MasterCard PayPass umożliwia Państwu płatność zbliżeniową do kwoty 100 zł bez akceptacji kodem PIN. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, losowo wybrane przez system transakcje do tej kwoty i wszystkie powyżej 100 zł dokonywane zbliżeniowo wymagają podania kodu PIN.


ZASTRZEGANIE KART PŁATNICZYCH


W wypadku zgubienia lub kradzieży karty należy dokonać jej zastrzeżenia. Można to zrobić na kilka sposobów:

  • telefonicznie poprzez Infolinię (tel.: +48 86 215 50 50),
  • telefonicznie, za pośrednictwem ogólnopolskiego systemu zastrzegania kart (tel.: +48 828 828 828),
  • osobiście w placówce Banku,
  • za pośrednictwem portalu kartosfera.pl.

Telefoniczne zgłoszenie utraty karty, Klient ma obowiązek potwierdzić pisemnie w placówce Banku, która wydała kartę w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia zastrzeżenia karty.


TERMINAL PŁATNICZY POS


Dlaczego warto mieć Terminal Płatniczy POS?

  • Bezpieczeństwo i oszczędność czasu.
  • Pozytywny wizerunek firmy -  jako przyjazna i nowoczesna.
  • Zadowoleni Klienci – Klienci chętniej korzystają z punktów handlowo – usługowych, w których płaci się kartą.
  • Zwiększone przychody – Klienci płacący kartą kupują więcej.
  • Szybkie rozliczenie transakcji - pieniądze z płatności przyjętych na terminalu są na Twoim koncie już następnego dnia roboczego.

PlanetPay_Baner_TerminalZa0_0621_667x277_BPS.jpg